مرکز کاشت ابرو در تهران پیوند ابروی شما را با توجه به ویژگی‌هایی انجام می‌دهد که مهم‌ترین تاثیر را در دستیابی به یک ابروی طبیعی در چهره شما دارند. وجود جدیدترین روش‌های پیوند مو و ابرو، و همچنین وجود تجهیزات پیشرفته در کاشت ابرو تنها عوامل پیوند ابروی موفق نیستند.

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران در مرحله نخست به تخصص پزشک شما بستگی دارد. در مرحله بعد نیز تجربه متخصص پیوند مو حرف نهایی را در یک کاشت موفق بر زبان می‌آورد.در پیوند ابرو ظرافت‌ها و ریزه‌کاری‌های بسیاری وجود دارد که آن را تبدیل به تخصصی ویژه کرده است.تخصصی که مرکز کاشت ابرو تهران از آن در راستای آراسته‌تر و زیباتر کردن چهره شما بهره برده است. کلینیک کاشت VIP هر بخش از ابروی شما را با توجه ویژگی‌های منحصربه‌فرد همان بخش ابرو ترمیم می‌کند.

 

*برای ثبت مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

 

کاشت ابرو طبیعی در بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران یا کلینیک VIP:

ساختار ابروها از چند بخش مختلف تشکیل شده است. برای اینکه ابرویی طبیعی داشته باشید، پیوند ابرو نیز باید بر اساس شکل طبیعی ابروهای شما صورت گیرد. بهتر است پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران را از این دیدگاه مورد بررسی قرار دهیم. هر ابرو از چند بخش اصلی تشکیل شده است که رویش موها در هر بخش آن با بخش‌های دیگر متفاوت است.

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

 

کاشت ابرو در صورتی حالت طبیعی خواهد داشت که جهت خواب موهای کاشته‌شده مانند موهای طبیعی ابرو باشد. از این دیدگاه، ما در مرکز کاشت ابرو تهران ابرو را به سه بخش تقسیم می‌کنیم و کاشت مو در هر بخش را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم:

 

 

1- کاشت ابرو در بخش سر ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران:

سر ابرو نزدیک‌ترین بخش ابرو به بینی است. جهت خواب و رشد موهای این قسمت ابرو، به‌ویژه در یکی از ابروها به سمت بالا است. این قسمت ابرو که پنج تا هفت میلی‌متر از ابرو را در بر می‌گیرد، از نظر رنگی روشن‌تر از بخش‌های دیگر آن است.

کاشت ابرو در حالت طبیعی

کاشت ابرو در حالت طبیعی

 

2- کاشت ابرو در بخش میانی ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران:

پرپشت‌ ترین قسمت ابرو بخش میانی آن است. زاویه رویش موها در این بخش ابرو که حدود دو و نیم سانتی‌متر درازا دارد، متفاوت است. جهت خواب موها در بخشی که به سر ابرو نزدیک‌تر است، تا حدودی به سمت بالا است. رشد موها در قسمت میانی هم نسبت به برآمدگی استخوان جمجمه متفاوت است. خواب موها در بخش بالایی این قسمت افقی و رو به پائین است، اما در بخش پائین ابرو، موها به سمت بالا رشد می‌کنند.

 

3- کاشت ابرو در بخش دم ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران:

دم ابرو از قسمتی حساب می‌شود که ابرو خم شده، تا انتهای ابرو ادامه پیدا می‌کند. خواب موهای ابرو در این قسمت ابرو، افقی و رو به پائین است. ‌پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران تنها با در نظر گرفتن این جزئیات حالت طبیعی به خود می‌گیرد.

کاشت ابرو با توجه به تفاوت‌های مهم موی سر و موهای ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران:

 

بیشترین پیازهای مورد نیاز مو برای کاشت در ابرو از موهای سر شما گرفته می‌شود. اما تفاوت‌هایی در سرعت و جهت رشد موهای سر و ابرو وجود دارد که کار پیوند ابرو را پیچیده می‌سازد. از نکته‌های مهمی که کلینیک کاشت VIP در راستای پیوند طبیعی ابرو همیشه در نظر دارد، به موارد مختلفی می‌توانیم اشاره کنیم:

 

1- تفاوت در جهت رویش موهای ابرو با موهای سر:

همان‌گونه که پیش‌تر اشاره شد، جهت رویش موهای ابرو در بخش‌های مختلف آن با یکدیگر متفاوت است. پیوند ابرویی موفق است که این نکته در آن رعایت شده باشد.

 

2- تفاوت زاویه موهای ابرو با موهای سر:

با کمی دقت در زاویه رشد موهای سر و موهای ابرو متوجه تفاوت آنها می‌شوید. جهت رویش موهای سر عمودی‌تر از موهای ابرو است، در صورتی که موهای ابرو به شکل افقی و خوابیده بر روی صورت رشد می‌کنند. مرکز کاشت ابرو در تهران برای کاشت یک ابروی طبیعی باید از موهایی استفاده کند که زاویه رشدی شبیه به موهای ابرو داشته باشند.

به همین دلیل متخصصان پیوند مو در کلینیک VIP از موهای پشت گوش یا پشت سر شما استفاده می‌کنند تا خواب طبیعی موها را تا حدود زیادی حفظ کنند. البته در پیوند ابروی طبیعی نکته دیگری نیز باید رعایت شود. زاویه کاشت موهای پیوندی نیز نقش بسیار مهمی در نتیجه کار دارد. هرگاه دیدید موهای پیوندی در ابروی فردی در جهت نادرست قرار گرفته است، باید بدانید که زاویه پیوند موها نادرست بوده است.

 

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو

عکس قبل و بعد از کاشت ابرو

 

3- تفاوت گرافت‌های موی سر و ابرو:

یکی از ویژگی‌های مهمی که همواره مورد نظر مرکز کاشت ابرو در تهران است، تفاوت در گرافت‌های موی سر و ابرو است. بسیاری از گرافت‌های موی سر را دسته‌های دو تا پنج‌تایی مو تشکیل داده‌اند، در صورتی که موهای ابرو به شکل تکی هستند. پس در زمان پیوند ابرو باید دقت شود که گرافت‌های چند تار مویی به تارهای جداگانه تقسیم شوند و پس از آن پیوند زده شوند.

 

4- تفاوت در سرعت رشد موهای سر و ابرو:

سرعت رشد موهای سر در بدن همه انسان‌ها بیشتر از رشد موهای قسمت‌های دیگر بدن است. موهای سر ما تنها موهایی هستند که می‌توانند بسیار بلند شوند. در مقابل آن، موهای ابرو تا اندازه خاصی رشد می‌کنند و رشد آنها پس از آن متوقف می‌شود. موهای پیوندی در مرکز کاشت ابرو در تهران از سر شما برداشت می‌شوند. برداشت و کاشت این موها در ابروی شما سرعت رشد آنها را متوقف نمی‌سازد.

به این ترتیب موهای کاشته‌شده در ابرو دارای سرعت رشدی بالاتر از ابروهای طبیعی هستند. به همین دلیل است که پس از پیوند ابرو در هر مرکز کاشت ابرو تهران، شما باید در فاصله‌های زمانی به اصلاح و کوتاه کردن موهای کاشته‌شده در ابروی خود بپردازید.

 

هزینه کاشت ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران در سال 1401 

مقدار ریزش ابروی هرکسی با دیگری متفاوت است. به‌طور کلی هزینه کاشت ابرو برای هر فردی باید با توجه به شرایط خود او محاسبه شود. اما از موارد مهم و موثر در هزینه کاشت ابرو تهران موارد مختلفی را می‌توانیم مطرح کنیم:

 

1- روش انتخابی برای کاشت ابرو:

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در قیمت کاشت ابرو، روش پیوند ابرو است. در زمان مشاوره و معاینه شما در کلینیک کاشت ابرو در تهران بهترین روش پیوند برای شما انتخاب می‌شود.چند روش مهم پیوند ابرو در کلینیک کاشت VIP مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

 

  • روش FUE یا FIT:

با توجه به برش پوست سر و بخیه شدن آن در روش FUT، روش دیگری ابداع شد که بدون خون‌ریزی و بخیه زدن باشد. در واقع روش FIT کمبودهای روش قبلی را جبران کرد. با کمک این متد دیگر نیازی به جدا کردن بخشی از بافت پوست سر نیست. برای پیوند ابرو به‌روش FIT، فولیکول‌های مورد نیاز به‌صورت جداگانه از بین موهای سر شما انتخاب و برداشته می‌شود. به این ترتیب نه جای برشی بر روی پوست سر باقی می‌ماند و نه جای بخیه‌ای آن را می‌پوشاند.

پیوند ابرو به‌روش FIT

پیوند ابرو به‌روش FIT

 

  •  روش FUT:

تکنیک FUT معمول‌ترین متد پیوند ابرو در هر کلینیک کاشت ابرو در تهران و در سراسر دنیا است. پیوند ابرو با متد FUT در مرکز کاشت ابرو در تهران با برداشتن نواری باریک از بافت پوست سر شما آغاز می‌شود. این بافت از پشت گوش‌ها یا از پشت سر انتخاب و برداشته می‌شود. موهای این دو قسمت سر از نظر زاویه رویش شباهت بیشتری به موهای ابرو دارند. البته ظریف‌تر بودن این موها هم دلیل دیگری برای انتخاب آنها است.

پس از جدا کردن فولیکول‌های مو از این بافت، نوبت به کاشت آنها در ابروی شما می‌رسد. اکنون متخصص کاشت ابرو با دقت، تک‌تک این موها را با رعایت زاویه و خواب موهای سر و ابرو، به ابروی شما پیوند می‌زند. روش FUT با خون‌ریزی و بخیه زدن پوست سر همراه است. هزینه متد FUT در مرکز کاشت ابرو در تهران ارزان‌تر از همه روش‌های دیگر پیوند ابرو است.

 

  • روش‌های دیگر پیوند ابرو:

بر اساس روش FIT، متدهای پیشرفته‌تری نیز ابداع شد. امکان پیوند ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران با هریک از این روش‌های پیشرفته نیز امکان‌پذیر است. روش‌هایی مانند SUT، Super FUE و Micro FIT که اساس همگی بر روش FIT پایه‌گذاری شده است. تفاوت کاشت ابرو تهران بین هرکدام از این روش‌ها با متد FIT در ابزارهای پیشرفته‌تری است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2- تعداد تارهای مورد نیاز مو و پرپشتی ابرو:

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر هزینه پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران، تعداد تارهای مورد نیاز مو است. گاهی ریزش ابروها در داوطلبان پیوند ابرو کم، و گاهی نیز گسترده است. از طرف دیگر، گاهی داوطلبان تنها خواستار پوشاندن بخش‌های خالی ابروهای خود در مرکز کاشت ابرو در تهران هستند. گاهی هم می‌خواهند ابرویی پرتراکم و پرپشت‌تر داشته باشند. هرچقدر تعداد فولیکول‌های مورد نیاز برای پیوند در ابروی شما بیشتر باشد، هزینه پیوند هم بالاتر خواهد بود.

 

3- مدل ابرو:

مدل ابرویی که شما انتخاب می‌کنید هم از گزینه‌های موثر در هزینه کاشت ابرو به شمار می‌رود. بسیاری از داوطلبان پیوند ابرو که به کلینیک کاشت VIP مراجعه می‌کنند، فقط خواستار ترمیم ابروهای ریخته خود هستند. اما گاهی نیز افراد و مراجعان کلینیک کاشت ابرو در تهران خواهان مدل ابروی خاصی هستند. این مدل‌ها ممکن است پهن‌تر از ابروهای معمولی، یا مدل‌های خاصی باشند. همچنین ابروی انتخابی ممکن است دارای دنباله بلندتری باشد.
از طرف دیگر، تفاوتی کلی در مدل ابروی خانم‌ها و آقایان وجود دارد. آقایان ابروهای پهن‌تر و پرتری دارند، اما خمیدگی ابروی آنها کمتر از ابروی خانم‌ها است. در مقابل، خانم‌ها ابروهای باریک‌تری دارند، اما خمیدگی و انحنای ابروی آنها بیشتر و چشمگیرتر از ابروی آقایان است. پهنای ابروی خانم‌ها حدود 1.3 سانتی‌متر و درازای ابروی آنها حدود 5 سانتی‌متر است. اما پهنا و طول ابروی آقایان 1.5 سانتی‌متر و 5.5 سانتی‌متر است.
در پیوند ابروی طبیعی در مرکز کاشت ابرو در تهران، ابروی خانم‌ها یا آقایان به شکلی ترمیم می‌شود که تفاوتی با ابروی طبیعی نداشته باشد.

4- دستمزد متخصص کاشت ابرو:

بخشی از هزینه مرکز کاشت ابرو تهران دستمزد دکتر پیوند ابرو است. به‌طور معمول دستمزد متخصصان معروفی که به دقت، تجربه و سرعت عمل بالا شناخته شده‌اند، بیشتر از دیگران است. هرچند که کلینیک کاشت VIP با پایین آوردن هزینه‌های جانبی کلینیک، سعی در پایین نگه داشتن قیمت نهایی پیوند ابرو داشته باشند.

 

5- هزینه‌های مربوط به کلینیک کاشت ابرو در تهران:

هزینه تجهیزات هر کلینیک را مرکز کاشت ابرو تهران بر عهده دارد. طبیعی است بخشی از هزینه هم در مرکز کاشت ابرو به این مسئله اختصاص پیدا می‌کند. کلینیک‌هایی که پیوند ابرو را با جدیدترین متدها انجام می‌دهند، نیاز به پیشرفته‌ترین تجهیزات دارند. تهیه این تجهیزات هزینه بالایی به کلینیک تحمیل می‌کند که باید از راه پیوند ابرو تامین شود.

 

6- هزینه‌های دیگر مرکز کاشت ابرو:

هزینه‌های جانبی هم بخشی از هزینه‌های کل در یک مرکز کاشت ابرو در تهران است. هزینه‌های کادر پزشکی، اداری و خدماتی و برخی هزینه‌های دیگر در این رده قرار می‌گیرند.

پیوند ابرو را با جدیدترین متدها

پیوند ابرو را با جدیدترین متدها

 

بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران کجا است؟

بهترین مرکز کاشت ابرو تهران کلینیکی است که چند ویژگی مهم داشته باشد:

  • از بهترین متخصصان کاشت مو و ابرو استفاده کند.
  • از جدیدترین تجهیزات در پیوند مو و ابرو بهره ببرد.
  • برای دستیابی به نتیجه بهتر، از پیشرفته‌ترین متدهای پیوند مو استفاده کند.
  • تعداد زیادی جراحی‌های موفق پیوند ابرو داشته باشد.

 

با توجه به همه ویژگی‌های گفته شده، برای پیدا کردن بهترین مرکز کاشت ابرو در تهران باید نگاهی به پیشینه کلینیک کاشت VIP داشته باشید. این کلینیک کاشت ابرو در تهران در کنار برخورداری از بهترین پزشکان و متخصصان پیوند ابرو، از پیشرفته‌ترین متدهای پیوند نیز استفاده می‌کند. البته تجهیزات مدرن و پیشرفته در پیوند مو و ابروی این کلینیک را نمی‌توان نادیده گرفت که امکان موفقیت پیوند را بالاتر می‌برد. با نگاهی به شبکه‌های اجتماعی این کلینیک، نتیجه کاشت ابرو را از زبان مراجعان آن بشنوید و تصاویر و فیلم‌های آنها را ببینید.

 

پرسش‌های متداول:

1- آیا کاشت ابرو تهران برای افرادی که زخم، سوختگی و بخیه باعث از بین رفتن ابروهایشان شده، مناسب است؟
بله، بسیاری از داوطلبان پیوند ابرو کسانی هستند که حوادث مختلفی ابروی آنها را از بین برده است. همچنین کسانی که جای زخم و اسکار بخشی از ابرویشان را پوشانده است. پیوند ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران چهره این دسته از افراد را به حالت طبیعی برمی‌گرداند.
2- آیا پس از یک بار پیوند ابرو، باز هم می‌توان به این کار اقدام کرد؟
بله، در صورت داشتن بانک مو، باز هم می‌توانید اقدام به کاشت ابرو کنید.
3- آیا از موهای قسمت‌های مختلف بدن می‌توان برای کاشت در ابرو استفاده کرد؟
بله، این کار امکان‌پذیر است و در مواردی هم انجام می‌شود. اما بیشتر موهای بدن حالت‌دار هستند و کاشت آنها در ابروها حالتی فردار به ابرو می‌دهد. نکته دیگری هم باعث می‌شود تا این موها کمتر در کلینیک کاشت ابرو در تهران مورد استفاده قرار گیرند. احتمال موفقیت کمتر پیوند این موها دلیل دیگر کمتر استفاده کردن از آنها است.
4- آیا کاشت ابرو عوارضی هم دارد؟
پیوند ابرو در مرکز کاشت ابرو در تهران نوعی جراحی است و هر جراحی دارای عوارض طبیعی است. اما سپردن این کار به افراد غیرمتخصص می‌تواند عوارض غیرمعمولی برای شما در پیش داشته باشد. از نمونه این عوارض می‌توانیم به قرینه نبودن ابروها، خواب نادرست موهای ابرو و باقی ماندن جای زخم در ابروها اشاره کنیم.
5- آیا امکان پیوند ابرو برای کسانی که بانک موی مناسبی ندارند، وجود دارد؟
خوشبختانه روش‌های پیوند مو هر روز پیشرفته‌تر می‌شوند. اکنون کاشت ابرو تهران با موهای مصنوعی هم انجام می‌شود و این دسته افراد می‌توانند از این راه اقدام کنند.

 

 

آیا شما کاندید مناسب “عمل کاشت ابرو هستید یا خیر ؟

 

سخن پایانی:

فرقی نمی‌کند شما دچار ریزش ابرو شده باشید، یا اینکه برای دستیابی به چهره‌ای زیباتر به پیوند ابرو در کلینیک کاشت ابرو در تهران اقدام کنید. نکته مهم این است که کاشت ابرو تهران ابروهایی سالم، طبیعی و پرپشت به شما هدیه می‌کند. ابروهایی که چهره شما را زیباتر و جذاب‌تر کرده، شما را از دغدغه تتو و هرگونه دست‌کاری در ابروها دور نگه می‌دارد. برای داشتن چهره‌ای زیباتر با مرکز کاشت ابرو در تهران، یا کلینیک کاشت VIP تماس بگیرید.

 

*کانال ما در اینستاگرام:

[instagram-feed user=”vip_kasht” num=6 cols=3]