نمونه تصاویر کاشت مو کلینیک کاشت مو vip کاشت

در این صفحه شما عزیزان تصاویر قبل و بعد از کاشت مو کلینیک vip را می بینید، که با انواع روش های مختلف و به روز دنیا انجام شده و با توجه به بانک موی هر فرد، کارشناسان و مشاوران کلینیک کاشت مو در تهران در کلینیک vip به شما عزیزان مشاوره می دهند، تا بهترین نتیجه کاشت مو ممکن را کسب کنید.

اسکن اولیه از سر شما در جلسه مشاوره به شما کمک می کند تا با توجه به عکس های اسکن از بهترین روش ممکن استفاده شود، و این موضوع را فراموش نکنید که هر فردی با توجه به وضعیت سر خود روش متفاوتی دارد و این گونه نیست که برای تمام افراد فقط از یک روش استفاده شود و نتیجه کاشت مو عالی بگیرد، پس برای گرفتن نتیجه کاشت مو مطلوب جلسه مشاوره و نتیجه اسکن عکس سر شما بسیار مهم است.

کلینیک vip با 15 سال سابقه فعالیت و ارائه 10 هزار عمل کاشت مو موفق در صدر کلینیک های ایران قرار دارد و توانسته با رضایت بالای 99 درصد از مراجعین این افتخار بزرگ را کسب کند.

تصاویر قبل و بعد از کاشت مو کلینیک vip کاشت به شما عزیزان کمک می کند تا با نگاه باز بهترین کلینیک را برای کاشت موی خود انتخاب کنید.

بعد از کاشت مو چه اتفاقی می افتد؟

ممکن است پوست سر شما دردناک باشد و ممکن است پس از جراحی کاشت مو نیاز به مصرف دارو داشته باشید. چنین داروهایی عبارتند از:

داروهای ضد درد

  • آنتی بیوتیک برای کاهش خطر عفونت
  • داروهای ضد التهابی برای جلوگیری از تورم

به خاطر داشته باشید که اکثر افراد می توانند چندین روز پس از جراحی به سر کار بازگردند.
ریزش موهای کاشته شده دو تا سه هفته بعد از عمل طبیعی است. این باعث رشد موهای جدید می شود. اکثر افراد 8 تا 12 ماه پس از جراحی شاهد رشد موهای جدید هستند.

فرم مشاوره مجازی رایگان

کلینیک کاشت مو vip

تصاویر قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut

یکی از جدیدترین روش‌های کاشت مو روش میکرو SUT است. SUT شبیه به کاشت مو به روش FUE است, با این تفاوت که ابزارهایی که در آن استفاده می‌شوند پیشرفته‌ تر بوده و به همین دلیل سرعت و دقت بالاتری دارد.

در این روش از میکرو موتورهای اتوماتیک برای برداشت گرافت‌ها استفاده می‌شود و فرایند دستی به طور کامل حذف شده است؛ به همین دلیل هم هست که امکان برداشت گرافت‌ها از فواصل کمتر و کاشت موها با تراکم بالاتر وجود دارد.

روزانه سر خود را با شامپوی تجویز شده توسط پزشک، بسیار ملایم و بدون دستکاری در محل کاشت مو بشویید.

روش صحیح شستشوی سر توسط پزشک به شما آموزش داده خواهد شد. مارهای کبرا در محل کاشت مو با شستشوی ملایم روزانه خود به خود بهبود می یابند، بنابراین از بریدن آنها خودداری کنید.

تصویر قبل و بعد از کاشت مو
کاشت مو روش میکرو sut
کاشت مو به روش میکرو sut
کاشت مو به روش میکرو sut
تصویر قبل و بعد از کاشت مو
تصویر قبل و بعد از کاشت مو بعد از 9 ماه
تصویر قبل و بعد از کاشت مو
تصاویر نمونه قبل و بعد از کاشت مو
تصویر پیوند مو طبیعی
تصویر قبل و بعد از کاشت مو طبیعی
تصویر قبل و بعد از ترمیم مو
تصویر قبل و بعد از کاشت مو میکرو sut
تصویر قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
تصویر قبل و بعد از کاشت روش میکرو sut
عکس قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
عکس قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
تصویر قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
تصاویر قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
تصاویر قبل و بعد از کاشت مو به روش میکرو sut
تصاویر قبل و بعد از کاشت مو آقایان به روش میکرو sut